25 września w elbląskim Parku Modrzewie odbyły się finałowe zawody Licealiady Powiatowej w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800m. Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku reprezentowany był przez drużyny dziewcząt i chłopców.

Jako pierwsze na trasę biegu wyruszyły dziewczęta, które po zaciętej walce na ostatniej zmianie ukończyły zawody na pechowym IV miejscu. Większe powody do zadowolenia mieli chłopcy, którzy ulegli jedynie sztafecie z elbląskiego IV LO. W każdym biegu startowało po 11 sztafet reprezentujących szkoły ponadpodstawowe z Elbląga i powiatu elbląskiego. Do finału wojewódzkiego, który odbędzie się pod koniec października, zakwalifikowały się zespoły z dwóch pierwszych miejsc.

Skład sztafety dziewcząt: Marcelina Ochocka, Justyna Juchniewicz, Magdalena Myślińska, Weronika Żydanowicz, Aleksandra Kłos, Natalia Gajdarenko, Martyna Pielech, Agata Przewoźniczuk, Paulina Świderska, Agata Talkowska. Opiekunem zespołu jest Robert Chojnicki.

Skład sztafety chłopców: Adrian Bochniak, Arkadiusz Grześ, Dawid Poniatowski, Stanisław Żak, Maciej Cichorek, Damian Ciereszko, Paweł Pakuła, Paweł Ciszewski, Kacper Kurach, Adam Ochnik. Opiekunem zespołu jest Robert Koszyk.