14 września mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Tolkmicku zabawą taneczną pożegnali lato. Spotkanie rozpoczęło się od powitania przybyłych gości.

Byli z nami: Zbigniew Rutkowski radny Powiatu Elbląskiego, Tomasz Domżalski dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Elblągu, Andrzej Lemanowicz burmistrz Tolkmicka, Józef Zamojcin zastępca burmistrza Tolkmicka, Izabela Misiak dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Rangórach, Bożena Ryc dyrektor Domu Pomocy Społecznej we Władysławowie, Małgorzata Subocz kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Przezmarku, mieszkańcy Tolkmicka i okolic oraz mieszkańcy z zaprzyjaźnionych placówek.

Dzień umilała muzyka. Lato śpiewem pożegnała Mirella Burcewicz z Tolkmicka. Do tańca grały zaprzyjaźnione zespoły: „Sentyment” z Tolkmicka, „REGAN BAND” z Nowego Batorowa oraz Zespół „BOLEK i LOLEK” z Elbląga. Wszyscy bawili się wspólnie na miarę swoich sił i możliwości. Przygotowane ławeczki zachęcały do chwili wypoczynku.

Uczestnicy zabawy mogli korzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez pracowników i uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy DPS w Tolkmicku oraz posilić się pysznymi potrawami przygotowanymi specjalnie na ten dzień.

Bardzo dziękujemy za wspólny czas i „żegnamy lato na rok…”

Ewelina Ostrowska, instruktor terapii zajęciowej