Trzecie zawody w żółtym kolorze wiodącym z cyklu zawodów jeździeckich dla dzieci PONY CUP zostały rozegrane w minioną niedzielę 05. sierpnia br. w Gospodarstwie Agroturystycznym MILEJEWKO w podelbląskiej miejscowości Milejewo.

Wspaniała Gospodyni i Sędzia - Emilia Nikelewska z ekipą Stajni MILEJEWKO przygotowała piękny parkur oraz wyjątkowy w skali zawodów PONY CUP - konkurs ujeżdżenia. Dzięki temu mogliśmy obserwować zmagania najmłodszych zawodników w poprzedzających go konkursach typu pony games we wspaniałej rodzinnej i jednocześnie jeździeckiej atmosferze!

Dziękujemy także wszystkim zawodnikom i ich ekipom, że kolejny raz nie zawiedli przygotowaniem koników i siebie. Cykl zawodów PONY CUP 2018 może być organizowany dzięki silnej grupie sponsorów i przyjaciół za co wielkie słowa podziękowania! Obiecujemy robić to dla Was nadal i podnosić sobie (i Wam) poprzeczkę.

Ostatnie zawody letniego sezony PONY CUP 2018 już za niecały miesiąc – w Stajni Lipnik 02. września br., także kto może niech trenuje i przygotowuje się i swoich najmłodszych zawodników na kolejne jeździeckie zmagania. Zapraszamy już dzisiaj!

Cykl zawodów PONY CUP 2018 został objęty patronatami: Starosty Powiatu Elbląskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko oraz Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Jeździeckiego.

Ewa Obrycka – Błaut

Biuro zawodów PONY CUP