preloader
Przejdź do treści.

Menu

27 kwietnia był ostatnim dniem szkoły dla uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego, IV klasy Technikum oraz Liceum dla Dorosłych w Zespole Szkół w Pasłęku. Na sali gimnastycznej zgromadzili się zaproszeni goście: Maciej Romanowski – starosta elbląski, Joanna Naspińska – członek Zarządu Powiatu, Andrzej Sidor – radny powiatu elbląskiego, burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski, Dariusz Ponichtera – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłeku, Marek Sarnowski – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku, Teresa Bednarz – wizytator Kuratorium Oświaty w Olsztynie (delegatura w Elblągu), podinspektor Mirosław Suchodolski – komendant Komisariatu Policji w Pasłęku, Urszula Tyszecka – przewodnicząca rady rodziców oraz rodzice, nauczyciele, a przede wszystkim absolwenci rocznika 2018, aby w uroczystej oprawie otrzymać świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, nagrody i podziękowania.

Spotkanie było też okazją do wręczenia stypendiów starosty elbląskiego, gdzie wśród aż 45 uczniów naszej szkoły znaleźli się również abiturienci.

Atmosfera spotkania była jak zwykle bardzo ciepła. Padło wiele pięknych słów, a pożegnaniom nie było końca. 118 – tylu absolwentów opuściło dziś szkolne mury. Z uśmiechami na twarzach i nierzadko ze łzami w oczach po raz ostatni wysłuchali uroczystej przemowy i wielu podziękowań. Czas zatrzymał się na chwilę i chyba dopiero teraz wszyscy uświadomili sobie, jak szybko minęły te lata nauki. To był ważny czas; piękny czas; nierzadko i trudny czas, ale to był też czas cudownych przeżyć i wielu wspomnień.

Drodzy absolwenci, życzymy Wam wytrwałości i spełnienia, wszystkiego tego, czego sobie zamarzycie. Daliście z siebie wszystko, więc czas zakasać rękawy i do boju, bo przed Wami egzamin maturalny. Trzymamy kciuki za wyniki, ale też za to, żebyście osiągnęli sukces zawodowy i prywatny w przyszłości.

E. Czerska, M. Bała

 

Wydarzenia

Newsletter

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski