preloader
Przejdź do treści.

Menu

Elbląski Szkolny Związek Sportowy przeprowadził finałowe rozgrywki w mini piłce ręcznej w ramach Igrzysk Dzieci 2017/2018 i piłce ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018.

Turniej w mini piłce ręcznej dziewcząt został rozegrany w sali Zespołu Szkół w Nowakowie.

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ

1. Gronowo Górne            80 pkt.                       awans do rejonu

Nowicka Oliwia                   Wójcik Nikola                       Chochel Kinga

Kosińska Natalia                 Pawlak Sylwia                     Kuczyńska Ewelina

Nowacka Lena                    Bochno Zuzanna   

                        op. Łukasz Budziwojski

 

2. Nowakowo                      70 pkt.

Uzarewicz Oliwia                Łukaszewicz Martyna        Subocz Daria

Kadamus Ola                       Stecyk Amelia                      Ślęzak Julia

Żołędowska Asia                Hofman Agata                     Soja Blanka

Soja Róża                             Wieliczko Zuzia                   Dziadowiec Zosia

Skorupa Agnieszka                        Sokołowska Sandra

                        op. Piotr Szuba

           

3. Zwierzno                          60 pkt.

Mikusek Natalia                  Bielińska Emilia                  Rurka Karolina

Małkiewicz Sandra             Fauat Weronika                  Gnidzińska Martyna

Mroczek Natalia                  Murzicz Weronika               Przedzieńkowska Lidia

                        op. Mariola Szalecka

 

4. Gronowo Elbląskie

                        op. Małgorzata Jabłońska

                       

 

Zawodniczki trzech pierwszych drużyn otrzymały medale, a zespoły statuetki.

Organizatorzy dziękują Dyrekcji Zespołu Szkół w Nowakowie za nieodpłatne udostępnienie i przygotowanie sali sportowej do przeprowadzenia turnieju.

Turniej w mini piłce ręcznej chłopców został rozegrany w Szkole Podstawowej w Zwierznie.

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. Gronowo Elbląskie                              80 pkt.           awans do rejonu

Rychter Adam                      Wawrzyniak Olek                Wajda Igor

Żółty Adrian                         Hawryszko Oskar                Lidke Bartosz

Hryniszyn Michał                Rychter Dawid                     Mittelsteadt Damian

Rogacz Piotr                        Szymko Dominik                 Hawryszko Marcel

Becmerowicz Paweł           Rychter Damian

            opiekun:  Dorota Piechotka

2. Gronowo Górne                        70 pkt.

Kwiatkowski Damian          Plebanik Jakub                   Aleksandrowicz Bartek

Kaczmarek Kacper              Szopiński Szymon              Jachimowicz Maciej

Kozłowski Jakub                 Lewczuk Mateusz               Psiuk Karol

Dębecki Przemek

            opiekun:  Łukasz Budziwojski

3. Zwierzno                                      60 pkt.

Ryś Hubert                           Sokół Szymon                     Jurkiewicz Dawid

Lasek Łukasz                      Wasilewski Artur                 Frontczak Artur

Studziński Konrad              Łuciak Kuba                        Przygoda Daniel

Pawłoszek Maciej               Krauze Maks

            opiekun:  Mariola Szalecka

4. Nowakowo                                  50 pkt.

                                               opiekun: Piotr Szuba

    

 Zawodnicy trzech pierwszych drużyn otrzymali medale, a zespoły statuetki.

Organizatorzy dziękują Dyrekcji SP w Zwierznie za nieodpłatne udostępnienie i przygotowanie sali do przeprowadzenia turnieju.

Turniej w piłce ręcznej dziewcząt został rozegrany w Gimnazjum w Gronowie Elbląskim.

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ

1. Nowakowo                      80 pkt.       awans do rejonu

Koszkur Martyna                 Kowalska Sara                    Kulecka Katarzyna

Tomkiewicz Zuzanna         Stankowska Elwira             Wołołowska Wiktoria

Paszecznik Katarzyna       Jarosz Paulina                    Czeszyńska Roksana

                                               opiekun: Piotr Szuba

2. Gronowo Elbląskie                 70 pkt.       awans do rejonu

Witkowska Alicja                 Kłosińska Ola                      Wilińska Joanna

Noch Klaudia                      Trojanowska Martyna         Hryniszyn Anna

Piepiórka Ada                      Czapska Marzena               Balawender Ala

Ziemińska Ola                     Andrzejczyk Angelika        Sokalska Roksana

Jurkiewicz Oliwia

                                               opiekun: Małgorzata Jabłońska

            3. Gronowo Górne             60 pkt.

         Skioleniuk Agnieszka        Popławska Miszela             Jasek Ewelina

            Kowalska Anastazja           Brzezicka Joanna               Szafraniec Martyna

            Siuda Monika                      Bąk Oliwia                            Beling Magdalena

            Chochel Kinga                    Kosińska Natalia                 Kucewik Ada

                                               opiekun: Izabela Jażdżyńska

 

Zawodniczki trzech pierwszych zespołów otrzymały medale, a zespoły statuetki.

Zawody w piłce ręcznej chłopców rozegrano w Gimnazjum w Tolkmicku.

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ

1. Gronowo Górne             80 pkt.       awans do rejonu

Kowalski Jan                                   Kazimierczyk Fabian          Biel Kamil

Mokosa Oktawian               Stolf Oliwier                         Zabrowski Alan

Bogdanowicz Borys                       Sołtysiak Bartosz                Brzezicki Klaudiusz

Wietek Paweł                       Cicholewski Bartek

                                               opiekun: Krzysztof Machiński

 

Nowakowo                          70 pkt.       awans do rejonu

Ładkowski Jakub                Ładkowski Arkadiusz         Bedra Marek

Sulkowski Kacper               Włodarczyk Krystian           Kulecki Rafał

Wojtaś Jakub                       Sybilski Piotr                                    Rucki Adam 

                                               opiekun: Piotr Szuba

3. Tolkmicko                        60 pkt.

Juchniewicz Jacek             Wojtas Przemysław            Bralewski Grzegorz

Walczyk Rafał                     Zalewski Jakub                   Waluk Jakub

Nowaliński Jakub               Bieliński Jakub                    Kaczorowski Wiktor

Ogrodziński Filip                 Zamojcin Franciszek         

                                               opiekun: Marcin Godlewski

4. Młynary                             50 pkt.

                                               opiekun: Krzysztof Browalski

 

5. Gronowo Elbląskie                 40 pkt.

                                               opiekun: Dorota Piechotka

Zawodnicy trzech pierwszych zespołów otrzymali medale, a zespoły statuetki.

Wszystkie zawody zostały sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Elblągu.

Organizator Imprez Sportowych ESZS
Szymon Nagy

 

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Newsletter

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski