preloader
Przejdź do treści.

Menu

Elbląski Szkolny Związek Sportowy podaje wyniki czwórboju LA chłopców i dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017 i eliminacji wojewódzkich przeprowadzonych na stadionie lekkoatletycznym Zespołu Szkół w Pasłęku.

CHŁOPCY

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ

  1.  Szkoła Podstawowa  Nr 2 Pasłęk                         930 pkt.        

  2.  Szkoła Podstawowa  Nr 3 Pasłęk                        886 pkt.

  3.  Szkoła Podstawowa  Zielonka Pasłęcka            749 pkt.

  4.  Szkoła Podstawowa  Jegłownik                              580 pkt.         

  5.  Szkoła Podstawowa  Gronowo Elbląskie               570 pkt.

  6.  Szkoła Podstawowa Zwierzno                                 533 pkt.

SKŁADY ZESPOŁÓW – WYNIKI ZAWODNIKÓW

                                              60m/pkt     p.pal/pkt      dal/wzwyż/pkt           600m/pkt     razem pkt.

1. SP Nr 2 Pasłęk                           80 pkt.           awans do finału woj.

Szczepański Maciej                8:28/76      36,5/48          4,83/66          3.26,83/56       246

Nadraus Karol             9:08/47       37,0/49          3,91/35          3.41,03/38       169
Wiśniewski Szymon    8:85/54     33,0/41          4,55/57          3.49,49/29       181

Adamczyk Hubert        10:09/21    44,0/63          4,17/44          3.45,20/33       161

Wardzyński Paweł       9:45/35     35,5/46          4,13/43          3.41,72/37       161

Trębacz Marcin            9:09/47      37,5/50          4,18/44          3.46,80/32       173

PK. Kruk Dawid                  9:03/47      38,0/51          4,40/52          3.44:59/34      

                                   op. Ireneusz Naspiński                                                     930 pkt.

2. SP Nr 3 Pasłęk                           70 pkt.

Liwski Gracjan             8:04/84      44,0/63          1,40/60          3.34,60/46       253

Woliński Jakub            9:18/44      39,0/53          1,25/40          3.47,94/31       168
Pleta Dawid                10:00/23      36,5/48          1,15/28          3.42,02/37       136

Sierocki Hubert            8:52/65      37,5/50          1,15/28          3.51,34/27       170

Kosiarek Wiktor           8:84/54      36,0/47          1,10/22          3.49,23/29       152

Bobrowicz Damian     9:41/35      38,5/52          1,20/33          3.55,98/23       143  

PK. Krawecki Arkadiusz    9:05/47     43,5/62          1,10/22          3.51:02/28

PK. Cyrankiewicz Alan     8,85/54      41,0/57          1,15/28         3.54:37/24    

                                   op. Piotr Zienkiewicz, Małgorzta Sacewicz                 886 pkt.

 

3. SP Zielonka Pasłęcka                          60 pkt.

Twardzik Mateusz       8:27/76      37,5/50          4,57/57          3.20,00/64       247

Łukowski Paweł          9:50/35      42,0/59          3,71/28          3.50,54/28       150
Jabłoński Daniel         9:51/33      33,0/41          3,82/32          4.06,60/12       118

          Pieńkowski Karol        9:94/23      37,0/49          3,74/29          3.56:39/22       123

Łozowski Patryk          9:63/30      34,0/43          3,67/27          4.09,59/11       111

Wiśniewski Piotr        11:04/3        37,5/50          3,19/14          4:23,57/4           71

                                                  op. Grzegorz Wojnicz                                                   749 pkt.

4. SP Jegłownik                                        50 pkt.

Pakuła Paweł              8:90/54      32,5/40          3,90/35          3.53,12/26       155

Laskowski Marcin       8:86/54      29,5/34          3,95/37          3.55,39/23       148
Oleśkiewicz Kacper                9:80/28      26,0/27          3,90/35          4.10,27/11       101

Wiśniewski Mateusz  10:20/19     37,5/50          3,48/21          4.21,80/5           95

       Ramęda Krystian       10:14/19     27,0/29          3,67/27          4.20,24/6           81       

  PK. Ruda Patryk               10:86/11      26,0/27          3,18/14          5.04,24/0

         Dymski Paweł            11:01/3         27,0/29          3,10/12          4.50,89/0           44  

                                   op. Dorota Fiedor                                                             580 pkt.

 

5. SP Gronowo Elbląskie                                    40 pkt.

Mittelsteat Damian        8:62/61    43,5/62          3,97/37          4.00,73/18       178

Rychter Dawid               9:72/28    38,0/51          3,14/13          4.32,64/0           92
Popko Bartosz               9:68/30    40,0/55          3,59/24          4.44,81/0         109

Becherowicz Paweł                  9:70/30    32,0/39          4,04/40          4.27,87/1         110

Hryniszyn Michał        10:99/4      31,0/37          3,39/19          4.46,66/0           60

Rogacz Piotr                10:18/19    30,0/35          3,66/27          4.49,14/0           81  

PK.   Rychter Damian          10:80/7      30,0/35          3,09/12          4,51:93/0                                                                
                          op. Marek Piepiórka                                                         570
pkt.

6. SP Zwierzno                                           40 pkt.

Frontczak Artur            10,10/26    35,0/45          3,75/30          4.17,92/7          108

Wasilewski Artur           9,50/42    30,5/36          3,62/25          4.09,80/11        114
Lasek Łukasz                 9,68/30    39,0/53          3,80/32          4.28,80/1          116

Studziński Konrad        9,73/28    29,5/34          3,15/13          4.22,30/4            79

Przygoda Daniel          10,04/21   30,0/35          3,33/18          4.19,32/6            80

Jurkiewicz Dawid          9,61/30    39,5/54           3,53/23          4,16:60/8          115

                                    op. Mariola Szalecka                                                       533 pkt.

DZIEWCZĘTA

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ

  1.  Szkoła Podstawowa  Nr 3 Pasłęk                       1038 pkt.        

  2.  Szkoła Podstawowa  Zielonka Pasłęcka                       785 pkt.

  3.  Szkoła Podstawowa  Młynary                                765 pkt.

  4.  Szkoła Podstawowa  Nr 2 Pasłęk                            733 pkt.         

  5.  Szkoła Podstawowa  Zwierzno                                718 pkt.

  6.  Szkoła Podstawowa Jegłownik                                613 pkt.

SKŁADY ZESPOŁÓW – WYNIKI ZAWODNICZEK

                                   60m/pkt            p.pal/pkt      dal/wzwyż/pkt           600m/pkt     razem pkt.

1. SP Nr 3 Pasłęk                           80 pkt.           awans do finału woj.

Wróbel Patrycja           8:65/80      34,0/57          4,28/68          2.01,80/71       276

Lachowicz Nikola        9:31/58      26,0/36          4,10/59          2.09,60/56       209
Kilian Oliwia                 9:32/58      25,0/34          4,22/65          2.13,84/49       206

Zdunek Hania           10:30/35      36,0/62          4,03/56          2.30,83/19       172

Potrapeluk Julia          9:52/53      25,0/34          3,61/41          2.14,85/47       175

Adamczyk Martyna   10:44/30      29,0/44          3,60/40          2.24,47/29       143

            op. Piotr Zienkiewicz, Małgorzata Sacewicz                                       1038 pkt.

2. SP Zielonka Pasłęcka              70 pkt.

Winogrodzka Sara    10:10/40      23,0/30          4,00/54          2.18,04/41       165

Schufreida Kinga        9:76/48      34,0/57          4,27/68          2.16,54/44       217
Dłuska Weronika      10:90/21      34,0/57          3,62/41          2.12,55/51       170

Ozga Nikola                  9:98/43      29,0/44          3,61/41          2.41,29/5         133

Biłas Weronika          10:92/19      29,0/44          3,42/34                                    100

                                   op. Grzegorz Wojnicz                                                        785 pkt.

 

3. SP Młynary                                 60 pkt.

Obuchowska Maja      10:51/28    27,0/39          3,47/36          2.15,70/45       148

Sołowiej Natalia          10:70/25    29,5/45          3,94/52          2.18,40/40       162
Łukasik Patrycja          11:70/10    29,0/44                                  2.27,22/24         78

Ruśniak Karolina        10:10/40    24,0/32          3,41/34          2.20,88/36       142

Zienkiewicz Kinga       10:79/23   29,0/44          3,88/50          2.22,88/32       149

Tucholska Julia            9:86/45     32,0/52          3,90/50          2:32,01/17      164

PK. Kozłowska Daria         10:67/25   20,0/24          3,32/31          2.28:01/23      

                                   op. Krzysztof Oleszczuk                                                   765 pkt.

4. SP Nr 2 Pasłęk                                      50 pkt.

Błaszczyk Julia             10:52/28   32,0/52          3,64/42          2.38,08/9         131

Kamińska Natalia         10:61/25   29,0/44          3,53/38          2.21,19/35       142
Machnio Milena           10:12/38   28,0/41          3,62/41          2.13,54/49       169

Budkiewicz Alicja         10:40/33   26,0/36          3,81/47          2.37,46/10       126

Pietrzykowska Martyna10:82/21  34,0/57          3,57/39          2.22,43/33       153

Dawnorowicz Klaudia   10:12/38 27,0/39          3,54/38          2.30,61/19       138

PK. Świetlicka Wiktoria       10:97/19  28,0/41          3,75/45          2.35:30/13        

PK. Woźniak Wiktoria           9:73/50  30,0/47          3,87/50         

                                   op. Ireneusz Naspiński                                                   733 pkt.

 

5. SP Zwierzno                              40 pkt.

Mikusek Natalia           10:27/35    30,5/48          3,58/40          2.27,31/24       147

Banderowska Karolina10:37/33  32,0/52          3,65/42          2.30,90/19       146
Turzyńska Alicja          10:88/21    29,5/45          3,28/30          2.35,62/13       109

Gawłowicz Magda         9:74/48    30,5/48          4,04/56          2.28,80/22      174

Fornalska Nikola         11:52/11    30,0/47          3,30/30          2.34,69/14       104

Zubek Anna                 10:53/28    32,0/52          3,31/31          2.23,66/31       142

                                   op. Mariola Szalecka                                                       718 pkt.

6. SP Jegłownik                             40 pkt.

Wieczorek Klaudia        9:64/50    22,0/28          2,92/18          2.10,74/54       150

Zakrzewska Klaudia     10:26/35  25,0/34          3,63/41          2.40,08/7         117
Górska Julia                   9:93/43    23,0/30          3,50/37          2.21,96/34       144

Ciołek Ewelina             10:15/38   21,0/26          3,64/42          2.35,96/12       118

Śliwińska Wiktoria       11:18/16   29,0/44          2,83/15          2.38,24/9           84

Sarnowska Martyna     10:68/25   22,0/28          3,20/27          2.36,98/11         93

                                    op. Dorota Fiedor                                                             613 pkt.

 

Trzy pierwsze zespoły otrzymały statuetki, a zawodniczki i zawodnicy trzech pierwszych zespołów medale.

Elbląski szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji ZS w Pasłęku za nieodpłatne udostępnienie, przygotowanie obiektu oraz pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Zawody finałowe zostały sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Elblągu.

Organizator Imprez Sportowych ESZS

Szymon Nagy

 

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Newsletter

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski