preloader
Przejdź do treści.

Menu

W sali sportowej przy Gimnazjum w Gronowie Elbląskim rozegrane zostały powiatowe finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla szkół podstawowych oraz Gimnazjady dziewcząt i chłopców w unihokeju. Zawody, na zlecenie Zarządu Powiatu w Elblągu, przeprowadził Elbląski Szkolny Związek Sportowy.

 

W każdej z rozgrywanych kategorii trzy pierwsze zespoły otrzymały statuetki, a zawodnicy medale i nagrody rzeczowe.

Elbląski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Gimnazjum w Gronowie Elbląskim za nieodpłatne przygotowanie i udostępnienie sali sportowej.

Zawody eliminacyjne i finałowe zostały przeprowadzone ze środków Starostwa Powiatowego w Elblągu.

Oto wyniki końcowe:

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/2017 w unihokeju chłopców

 

1. SP Godkowo                              80 pkt.           awans do finału wojewódzkiego

Strzykała Karol                  Bogdański Tomasz             Król Dominik

Wąsowski Jakub                 Paluch Szymon                  Bartoszewicz Damian

Prądzyński Konrad             Jaroszewicz Kacper           Czarnecki Alan

Anuciński Mateusz             Kowalczyk Filip

                        op. Michał Dutkieiwcz

  

2. SP Żurawiec                               70 pkt.

Stefański Adrian                 Domeracki Kacper            Sadowski Paweł

Makowski Jakub                 Szczech Bartosz                 Koczara Szymon

Jerzman Krzysztof              Smolak Adrian                     Arapinowicz Maciej

Rurka Patryk                       Rurka Dawid

                        op. Aleksandra Masalska

 

3. SP Młynary                                 60 pkt.

Papiernik Andrzej               Szeksztełło Daniel              Szeksztełło Filip

Szczęch Kacper                  Nowalinski Piotr                  Dyrek Oskar

Rusicki Wiktor                     Smolski Jakub                     Sadłek Karol

                        op. Jan Durka

 

4. SP Nowakowo                             50 pkt.

            op. Piotr Szuba

 

   5-6. SP Zielonka Pasłęcka                        40 pkt.

                        op. Grzegorz Wojnicz

       SP Gronowo Górne                 40 pkt.

                        Op. Łukasz Budziwojski

 

7-8. SP Gronowo Elbląskie           30 pkt.

                        op. Marek Piepiórka

 

7-8. SP Jegłownik                          30 pkt.

                        op. Dorota Fiedor

9-10. SP Bielica                              20 pkt.           

                        op. Dominika Dadacz      

         SP Tolkmicko                          20 pkt.

                        op. Aneta Szemplińska   

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/2017 w unihokeju dziewcząt

1. SP Godkowo                              80 pkt.           awans do finału wojewódzkiego

Wierzbicka Julia                  Bogdanowicz Weronika           Jaczewska Gabriela

Jachna Zofia                             Kalińska Daria                        Przybysz Julia

Szypluk Klara                      Wąsowska Kinga                     Gajownik Łucja

Barszcz Oliwia                     Mandryl Maja                       Taranko Aleksandra          

                        op. Michał Dudkiewicz

  

2. SP Młynary                                 70 pkt.

Brewczak Wiktoria              Brodowska Klaudia             Łysyk Paulina

Obuchowska Maja              Sadłek Adrianna                 Sienkiewicz Anna

Socha Martyna                    Sołowiej Natalia                  Tucholska Julia

Wyrozebska Oliwia           

                        op. Krzysztof Browalski

 

3. SP Zielonka Pasłęcka              60 pkt.

Ozga Nikola                         Pieńkowska Anna              Pieńkowska Patrycja

Schufreida Kinga               Winogrodzka Sara              Biłas Weronika

Siemieniewicz Wiktoria

                        op. Grzegorz Wojnicz

 

4. SP Żurawiec                                50 pkt.

            op. Aleksandra Masalska

 

5-6. SP Gronowo Górne                40 pkt.

                        op. Łukasz Budziwojski

       SP Nowakowo                         40 pkt.

                        op. Piotr Szuba

 

7-8. SP Gronowo Elbląskie           30 pkt.

                        op. Marek Piepiórka

       SP Jełownik                              30 pkt.

                        op. Dorota Fiedor

GIMNAZJADA 2016/2017 w unihokeju chłopców

1. GIMN. Młynary                            80 pkt.           awans do finału wojewódzkiego

Bocoń Sebastian                Bocoń Artur                          Rozental Szymon

Kananowicz Przemek        Stołycia Michał                    Firlej Patryk

Władyczak Jan                    Kopytko Paweł                    Ząbek Filip

Kucharzewski Jakub          Jakubik Jakub        

            op. Jan Durka

 

2. GIMN. Nr 1 Pasłęk                     70 pkt.

Dąbrowski Paweł                Janiszewski Marek             Kruk Maciej

Bereżański Jerzy                Pilimon Adrian                    Winogrodzki Eliasz

Sokołowski Sebastian       Czerski Filip

                        op. Marek Białogrzywy

 

3. GIMN. Gronowo Elbląskie     60 pkt.

Sokół Przemysław              Siudek Bartosz                    Natkaniec Darian

Slipczuk Krystian                Kępa Kuba                           Tuziemek Kuba

Kołodziejczyk Karol            Cysan Dawid                       Pawowicz Miłosz

Słupek Sebastian               Gajkowski Kacper

            op. Dorota Piechotka

GIMNAZJADA 2016/2017 w unihokeju dziewcząt

1. GIMN. Dobry                               80 pkt.           awans do finału wojewódzkiego

Sadowska Maja                   Kalińska Natalia                  Chełstowska Maja

Basarab Wiktoria                 Kucej Weronika                   Kalińska Sandra

Kozakiewicz Paulina         Łuciw Magdalena               Buszowecka Katarzyna

Piórkowska Julia                 Stolica Nikola

            op. Anna Kukałowicz

 

2. GIMN. Nr 1 Pasłęk                     70 pkt.

Markisz Kamila                    Pielech Martyna                  Bereżańska Klaudia

Piotrowska Patrycja                        Pryt Anita                 Wiśniewska Wiktoria

Wawrowska Angelika        Niziołek Kamila                   Smotrycka Weronika

                        op. Małgorzata Dabkiewicz

 

3. GIMN. Gronowo Elbląskie     60 pkt.

Laskowska Dominika         Grass Karolina                    Rogowska Ilona

Glazik Natalia                      Wrzesińska Edyta               Balawejder Ala

Miecznik Wiktoria                Noch Klaudia                      Hryniszyn Anna

Wilińska Joanna                 Trzebiatowska Agata          Adamowicz Weronika

            op. Małgorzata Jabłońska

 

4. GIMN. Młynary                                  40 pkt.

                        op. Barbara Gruszecka

 

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Newsletter

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski