preloader
Przejdź do treści.

Menu

Elbląski Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Zarządu Powiatu w Elblągu zorganizował w czasie ferii zimowych cykl imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z powiatu elbląskiego o „Puchar Starosty Elbląskiego”. Zawody były prowadzone w następujących dyscyplinach: halowa piłka nożna szkół podstawowych, tenis stołowy dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych, unihokej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Turnieje przeprowadzono przy współpracy Dyrekcji Gimnazjum w Gronowie Elbląskim ze środków finansowych Starostwa Powiatowego w Elblągu.

Oto końcowe wyniki zawodów sportowych przeprowadzonych w czasie ferii zimowych:

TENIS STOŁOWY

WYNIKI DZIEWCZĄT SP i GIMN.

Konecka Paulina                -           Raczecka Iga                       2:0

Niewiadowska Monika       -           Kalicka Natalia                    2:0

Grzegorz Natalia                 -           Konecka Paulina                2:0

Wakieć Karolina                  -           Świątkowska Magdalena  2:0

Świątkowska Olga              -           Kostek Wiktoria                   0:2

Kalicka Natalia                    -           Kalicka Oliwia                      0:2

Raczewska Iga                    -           Kalicka Natalia                    2:0

Niewiadowska Monika       -           Konecka Paulina                0:2

Raczewska Iga                    -           Świątkowska Olga              2:0

Świątkowska Magdalena  -           Konecka Paulina                2:0

Grzegorz Natalia                 -           Wakieć Karolina                  2:0

Kostek Wiktoria                   -           Kalicka Oliwia                      0:2

Raczewska Iga                    -           Kostek Wiktoria                   2:0

Świątkowska Magdalena  -           Wakieć Karolina                  0:2

Raczewska Iga                    -           Wakieć Karolina                  0:2

Wakieć Karolina                  -           Kalicka Oliwia                      0:2

Grzegorz Natalia                 -           Kalicka Oliwia                      2:0

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ DZIEWCZĄT SP

1. Kalicka Oliwia                            

2. Wakieć Karolina                        

3. Raczewska Iga                          

4-5. Kostek Wiktoria              

4-5. Świątkowska Magdalena                     

6-7. Świątkowska Olga

6-7. Konecka Paulina                       

8-9. Kalicka Natalia

8-9. Niewiadowska Monika

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ DZIEWCZĄT GIMN.

1. Grzegorz Natalia

 

 

WYNIKI CHŁOPCÓW SP

Skrobotun Hubert               -           Gładki Jakub                                   1:2

Kołecki Jakub                      -           Frącz Karol                           0:2

Frąszczak Kacper               -           Gładki Jakub                                   2:0

Górski Mateusz                   -           Grzegorz Tomasz                0:2

Popiołek Kacper                  -           Świerczewski Kacper         0:2

Frącz Karol                           -           Budziński Oskar                  2:0

Skrobotun Hubert               -           Budziński Oskar                  0:2

Kołecki Jakub                      -           Gładki Jakub                                   1:2

Budziński Oskar                  -           Popiołek Kacper                  2:0

Górski Mateusz                   -           Gładki Jakub                                   1:2

Frąszczak Kacper               -           Grzegorz Tomasz                1:2

Świerczewski Kacper         -           Frącz Karol                           2:0

Budziński Oskar                  -           Frącz Karol                           0:2

Gładki Jakub                                   -           Frąszczak Kacper               2:0

Frącz Karol                           -           Gładki Jakub                                   2:0

Frącz Karol                           -           Grzegorz Tomasz                2:0

Grzegorz Tomasz                -           Świerczewski Kacper         0:2     

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ CHŁOPCÓW SP

1. Świerczewski Kacper               

2. Frącz Karol                                 

3. Grzegorz Tomasz                                   

           4. Gładki Jakub                               

       5-6. Budziński Oskar                        

       5-6. Frąszczak Kacper                      

       7-8. Popiołek Kacper                        

       7-8. Górski Mateusz                          

     9-10. Skrobotun Hubert                                 

     9-10. Kołecki Jakub                 

 

WYNIKI CHŁOPCÓW GIMN.

Stęplewski Sebastian        -           Cytawa Miłosz                     2:0

Grzegorz Daniel                  -           Stęplewski Sebastian        2:0

Surowiec Jakub                  -           Rogosz Bartosz                   0:2

Wilka Damian                      -           Demczuk Grzegorz             2:0

Dudziński Kacper               -           Przekaza Patryk                  0:2

Cytawa Miłosz                     -           Dudziński Kacper               2:0

Cytawa Miłosz                     -           Demczuk Grzegorz             2:0

Surowiec Jakub                  -           Stęplewski Sebastian        0:2

Grzegorz Daniel                  -           Rogosz Bartosz                   2:0

Wilka Damian                      -           Przekaza Patryk                  2:0

Cytawa Miłosz                     -           Przekaza Patryk                  2:0

Stęplewski Sebastian        -           Rogosz Bartosz                   0:2

Cytawa Miłosz                     -           Rogosz Bartosz                   1:2

Rogosz Bartosz                   -           Wilka Damian                      2:0

Grzegorz Daniel                  -           Wilka Damian                      2:0

 

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ CHŁOPCÓW GIM

1. Grzegorz Daniel             

2. Rogosz Bartosz              

3. Wilka Damian                                        

           4. Cytawa Miłosz                             

      5-6. Przekaza Patryk

     5-6. Stęplewski Sebastian

     7-8. Demczuk Grzegorz

     7-8. Surowiec Jakub

         9. Dudziński Kacper                  

PIŁKA NOŻNA

WYNIKI DZIEWCZĄT SP

Godkowo                  -           Zielonka Pasłęcka  5:2

Gronowo Elbląskie-           Godkowo                  0:3

Zielonka Pasłęcka  -           Gronowo Elbląskie  3:0

Zielonka Pasłęcka  -           Godkowo                  0:1

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. SP Godkowo                                         op. Michał Dutkiewicz

2. SP Zielonka Pasłęcka                           op. Grzegorz Wojnicz      

3. SP Gronowo Elbląskie                          op. Marek Piepiórka

 

WYNIKI CHŁOPCÓW SP

Bielica                                  -           Godkowo                  0:1

Bielica                               -           Gronowo Elbląskie   2:4

Godkowo                  -           Gronowo Elbląskie   3:0

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. SP Godkowo                              op. Michał Dutkiewicz

2. SP Gronowo Elbląskie              op. Marek Piepiórka                    

3. SP Bielica                                    op. Dominika Dadacz      

 

UNIHOKEJ

 

WYNIKI DZIEWCZĄT SP

Godkowo                  -           Zielonka Pasłęcka  3:0

Żurawiec                   -           Godkowo                  0:4

Żabi Róg                   -           Zielonka Pasłęcka  5:0

Zielonka Pas.           -           Żurawiec                   0:1

Godkowo                  -           Żabi Róg                   2:0

Żurawiec                   -           Żabi Róg                   0:2

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. SP Godkowo                                         op. Michał Dutkiewicz

2. SP Żabi Róg                                           op. Marcin Zmiarowski

3. SP Żurawiec                                           op. Aleksandra Masalska

4. SP Zielonka Pasłęcka                           op. Grzegorz Wojnicz

 

WYNIKI CHŁOPCÓW SP

Gronowo Elbląskie-           Żurawiec                  0:1

Godkowo                  -           Bielica                                  3:0

Żabi Róg                  -           Gronowo Elbląskie    4:0

Żurawiec                   -           Godkowo                   0:7

Żabi Róg                   -           Bielica                                   2:1

Gronowo Elb.           -           Godkowo                  0:3

Bielica                                   -           Żurawiec                   1:1

Godkowo                  -           Żabi Róg                   3:1

Bielica                       -           Gronowo Elbląskie  2:1

Żurawiec                   -           Żabi Róg                   0:4

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. SP Godkowo                              op. Michał Dutkiewicz

2. SP Żabi Róg                                op. Marcin Zmiarowski

3. SP Bielica                                    op. Dominika Dadacz

4. Żurawiec                                      op. Aleksandra Masalska

5. Gronowo Elbląskie                     op. Marek Piepiórka

Wszyscy uczestnicy na zakończenie poszczególnych zawodów sportowych otrzymali słodycze. Najlepsi zawodnicy i szkoły zostały nagrodzone pucharami i medalami.

           

Elbląski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Gimnazjum w Gronowie Elbląskim za nieodpłatne udostępnienie sal sportowych z zapleczem na rozegranie zawodów, a nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie obiektów oraz pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

           

Organizator Imprez Sportowych ESZS

Szymon Nagy

 

Wydarzenia

Newsletter

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski