Już w niedzielę 10 stycznia zagra dla nas Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 24. Finał odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku w godzinach 15.00-20.00. Pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie zbierało 35 wolontariuszy. Oprócz tradycyjnych puszek będziemy dysponowali także 3 terminalami płatniczymi: dwa z nich będą krążyły po mieście, a jeden będzie stale dostępny w Sztabie.

Poniżej prezentujemy Państwu program imprezy towarzyszącej, dotychczasowych sponsorów oraz partnerów przedsięwzięcia. Lista sponsorów wciąż jest otwarta, więc zachęcamy do wspierania nas w tym ważnym dniu.

Podczas imprezy przewidujemy możliwość sprzedaży i nabycia różnych przedmiotów (głównie dla dzieci), z których dochód będzie przeznaczony na rzecz WOŚP – za nie również będzie można zapłacić kartą.

Jeśli ktoś jeszcze chce sprzedać coś w czasie imprezy, prosimy o przyniesienie tych rzeczy do piątku do Przedszkola Samorządowego nr 2. W sobotę zamieścimy listę zebranych przedmiotów, by mogli Państwo wybrać z nich coś dla siebie.

Mieszkańcy okolicznych wiosek zgłaszają do nas chęć wsparcia WOŚP, dlatego też specjalnie dla nich nasi wolontariusze pojawią się w wybranych miejscowościach. W sobotę podamy konkretne miejsca i godziny obecności wolontariuszy.

Liczymy na Państwa wsparcie, obecność podczas imprezy oraz przyjazny stosunek do wolontariuszy. Pamiętajcie, że gramy dla dzieci i seniorów!

Z tradycyjnym „SIEMA!” – szef sztabu Tomasz Rozenbajgier, wolontariusze, partnerzy i cała społeczność Zespołu Szkół w Pasłęku

PROGRAM IMPREZY TOWARZYSZĄCEJ
24. FINAŁU WIELKIEJ OKRIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
W ZESPOLE SZKÓŁ W PASŁĘKU