W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w XIII Edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej dnia 23 października 2015 r. Impreza odbywać się będzie pod honorowym patronatem Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego, a współorganizatorami są Zespół Szkół w Pasłęku i Towarzystwo Przyjaciół LO w Pasłęku.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, dzięki pozyskaniu przez TPLO dotacji z funduszy publicznych na organizację imprezy. Wzorem roku poprzedniego przewidujemy osobne nagrody dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii wykonawca indywidualny, jednak wykonawców zespołowych będziemy nagradzać bez tego podziału w związku z małą ilością zgłoszeń w ostatnich latach.

Zachęcamy do rozpowszechnienia konkursu wśród uczniów. W tym celu prosimy wykorzystać dołączony regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia, które znajdują się także na stronie internetowej szkoły: www.zspaslek.edu.pl .

Zachęcamy do wspierania młodych talentów i oczekujemy na Państwa zgłoszenia do dnia 21 października 2015 r.!