PUCHAR LAUERATA RANKINGU POWIATÓW JUŻ W POWIECIE

5 marca 2015r. Wicestarosta Pan Zbigniew Lichuszewski uczestniczył w XIX Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich, odbierając z rąk Przewodniczącego Zarządu Związku puchar Laureata Rankingu Powiatów.

Powiat Elbląski już od kilku lat plasuje się w pierwszej dziesiątce plebiscytu: w edycji Rankingu 2012 – zajęliśmy VIII miejsce, w edycji 2013 – VII miejsce, a obecnie miejsce VI. Wskazuje to na wytrwałość w dążeniu władz Powiatu Elbląskiego do osiągania coraz lepszych not w funkcjonowaniu samorządu.

To ogromny sukces niemożliwy do wykonania bez owocnej pracy pracowników starostwa i jednostek organizacyjnych powiatu elbląskiego. Puchar jest więc wyrazem podziękowania za ten trud. Dziękuję wszystkim, którzy się do niego przyczynili.

Maciej Romanowski

Starosta Elbląski

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: PUCHAR LAUERATA RANKINGU POWIATÓW JUŻ W POWIECIE
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: PUCHAR LAUERATA RANKINGU POWIATÓW JUŻ W POWIECIE