W dniu 20 marca 2014 r. odbędzie się ostatnie spotkanie testujące „Model efektywnej kontraktacji usług społecznych” pt. Sprawozdanie z realizacji zadania i rocznego programu współpracy. Na spotkaniu uczestnicy będą zapoznawać się z procedurą sprawozdania z realizacji zadań i rocznego programu współpracy.

Zapraszamy wszystkie chętne organizacje pozarządowe oraz podmioty ekonomii społecznej, przedstawicieli samorządu, radnych i mieszkańców do udziału w spotkaniu.

Data: 20.03.2014 r. godz. 8:30

Miejsce: Starostwo Powiatowe w Elblągu Wydział Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu, ul. Komeńskiego 40, sala 10

Spotkanie jest kontynuacją prac dot. wypracowania wzorca współpracy pomiędzy JST i NGO i/lub PES.

Spotkanie organizowane jest przez Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie, w ramach projektu „Razem w kierunku profesjonalizacji działań” w partnerstwie z Gminą Olsztyn i Stowarzyszeniem Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w Ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Zdjęcie numer 1 w artykule: Zaproszenie na V spotkanie testujące „Model efektywnej kontraktacji usług społecznych”