Na zakończonych 21 lutego Targach Mebli MEBLE POLSKA i Targach Wnętrz HOME DECOR przyznano 16 Złotych Medali MTP najbardziej innowacyjnym i nowoczesnym produktom. Wystawcy bardzo chętnie wykorzystywali informację o przyznaniu nagrody na swoich stoiskach. Wśród złotych medalistów znalazła się Spółka Meblowa KAM z Milejewa, którą wyróżniono za innowacyjny zestaw mebli kuchennych KAMduo XL.

Konkurs Złoty Medal MTP rozstrzygany jest kilka tygodni przed targami, tak by laureaci mieli możliwość wcześniejszego przygotowania kampanii marketingowej nagrodzonego produktu. Każdy laureat otrzymuje Pakiet Medalisty, którego elementy stanowią sieć identyfikacji wizualnej Złotego Medalu, swoisty kod, który pomaga zwiedzającym znaleźć dobry produkt na targach lub wspiera nabywcę w dokonaniu racjonalnego wyboru spośród wielu porównywalnych produktów.

Warto dodać ciekawostkę, że wg badań przeprowadzonych w 2013 roku na próbie 100 laureatów Złotego Medalu, aż 80% spośród badanych odnotowało istotny wzrost zainteresowania produktów wśród klientów, a 78% respondentów planuje wziąć udział w przyszłych targach i zgłaszać kolejne produkty w konkursie o Zloty Medal MTP.

Zdjęcie numer 1 w artykule: Złoty Medal na Targach Meble w Poznaniu