20 lutego 2014 r. w gdańskim Hotelu Hilton dyrektor Zespołu Szkół w Pasłęku Katarzyna Panimasz podpisała deklarację współpracy z Magdaleną Muchą - general manager Hotelu Hilton Gdańsk. Porozumienie przewiduje podejmowanie wspólnych działań mających przybliżać uczniom kształcącym się w zawodzie technik hotelarstwa warunki współczesnego funkcjonowania hoteli oraz wymagania realnego hotelarstwa, jakie będą musieli zaakceptować wchodząc na rynek pracy.

Współpraca ma zaowocować nabywaniem przez uczniów umiejętności praktycznych potrzebnych do przyszłej pracy w hotelach. Zarządzający Hotelem Hilton zobowiązali się do zapewnienia możliwości odbywania praktyk zawodowych oraz udziału młodzieży ze Szkolnego Forum Hotelarskiego w warsztatach i zajęciach praktycznych dotyczących procedur obowiązujących w hotelu oraz pracy poszczególnych działów. Zapewnili także wsparcie w ramach możliwości) w materiały pomocne w pracy dydaktycznej w pracowni obsługi konsumenta i technologii żywienia.

Porozumienie o współpracy podpisano dzięki staraniom Bogdana Szymańskiego, nauczyciela przedmiotów zawodowych, a w uroczystości uczestniczyły także uczennice technikum.

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Współpraca z Hotelem Hilton w Gdańsku szansą dla uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Współpraca z Hotelem Hilton w Gdańsku szansą dla uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Współpraca z Hotelem Hilton w Gdańsku szansą dla uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 4 galerii dla artykułu: Współpraca z Hotelem Hilton w Gdańsku szansą dla uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku