Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku w dniach 21–22 marca b.r., przygotowali dla gimnazjalistów odwiedzających szkołę wiele atrakcji, prezentacji i konkursów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy walki wręcz i musztry w wykonaniu umundurowanych uczniów LO o ukierunkowaniu obronnym pokazy umiejętności budowlanych i diagnostyki samochodowej przygotowane przez uczniów z klas zawodowych: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowy i technolog robót wykończeniowych w budownictwie). Niewątpliwą atrakcją były pokazy serwisu synchronicznego i sztuki kulinarnej w wykonaniu uczniów z Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych i uczniów klasy zawodowej: kucharz) oraz konkursy i prezentacje przygotowane przez uczniów z Technikum Agrobiznesu, Technikum Ekonomicznego i LO o ukierunkowaniu pedagogicznym.

Gimnazjaliści z zainteresowaniem obejrzeli również część artystyczną w wykonaniu starszych kolegów, która w sposób dowcipny i z dużą dawką humoru miała przybliżyć gościom ofertę kształcenia.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia Dni Otwartych Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku MARZEC 2013 w obszernej fotorelacji: http://www.zseit.paslek.edu.pl/pl/gallery/20/. Wkrótce w galerii video pojawią się krótkie filmiki przybliżające poszczególne kierunki z naszej oferty kształcenia.

Marian Matuszczak

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Dni Otwarte w ZSEiT w Pasłęku