Zdjęcie numer 1 w artykule: Kanał Elbląski z lotu ptaka i poziomu ssaka

Został rozstrzygnięty konkurs fotograficzno-plastyczny, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Elblągu w ramach projektu „Kanał Elbląski z lotu ptaka i poziomu ssaka”. Do konkursu prace nadesłało9 autorów.

W poszczególnych kategoriach nagrodzono:

I miejsce w kategorii szkół podstawowych - Czarek Nowak z Gdańska za fotografię „Lot”;

I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych - Marcin Pietrucha, Zespół Szkół w Gronowie Górnym;

I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - Adrianna Leszczyńska, Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym, za pracę plastyczną „Wieś”;

I miejsce w kategorii ekip balonowych - Ewa Daszewska za fotografię „Pochylnia Buczyniec”;

I miejsce w kategorii open - Paweł Klimczak za fotografię „Statek Marabut na pochylni Buczyniec”.

Dyplomy za udział w konkursie otrzymują: Ewa Jonowiecz kategoria ekip balonowych Anna Gribnau kategoria open Jaromir Nowak kategoria ekip balonowych Marcin Korowacki kategoria open).

W dniu Dożynek Powiatowych w Rychlikach została rozstrzygnięty drugi konkurs zorganizowanym w ramach projektu.

Stoiska artystów ludowych, którzy przyjechali ze swoją twórczości na dożynki, zostały poddane ocenie i nagrodzone.

Nagrodą za najatrakcyjniejsze stoisko twórczości ludowej otrzymało stoisko panów Tomasza Biełousa i Pawła Wasilewskiego z Mokajn. Panowie prezentowali rzeźbę w drewnie.

Wszystkim osobom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i nadesłanie prac.

Rozdanie nagród i dyplomów nastąpiło 15 września 2012 r. w trakcie Dożynek Powiatowych w Rychlikach.

Osoby, które nie odebrały swoich nagród w trakcie dożynek mogą się zgłosić do dnia 28 września 2012 r. do Starostwa Powiatowego w Elblągu Wydział Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu ul. Komeńskiego 40 w Elblągu.

Osobom nagrodzonym , które nie odebrały na nagród do 28 września br. zostaną one rozesłane pocztą w październiku br.

Zdjęcie numer 2 w artykule: Kanał Elbląski z lotu ptaka i poziomu ssaka

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Kanał Elbląski z lotu ptaka i poziomu ssaka
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Kanał Elbląski z lotu ptaka i poziomu ssaka
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Kanał Elbląski z lotu ptaka i poziomu ssaka